دستگاه پرکن ماست لیوانی خطی، یک دستگاه پول ساز


افزایش جمعیت و افزایش نیازهای روزمره، هر حرفه و کاری را تبدیل به یک صنعت کوچک یا بزرگ کرده است و صنعتی شدن به معنای تولید در تعداد بیشتر و زمان کمتر است که بدون استفاده از ماشین آلات صنعتی غیر ممکن است. دستگاه پرکن ماست لیوانی خطی، یکی از همان ماشین آلاتی است که توانسته شکل و روند بسته بندی ماست را بنابر نیازهای امروز تغییر دهد.

ماست میوه به عنوان دسر

ماست میوه به عنوان دسر

 

دستگاه پرکن چیست؟

دستگاه پرکن یک ماشین صنعتی است که برای پر کردن حجم مشخصی از محصول که می تواند به شکل مایع، نیمه مایع، پودری و گرانولی باشد، استفاده می شود. این دستگاه به سه صورت دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک ساخته میشوند که برای حجم متفاوت از محصول می تواند تعداد نازل های متفاوتی داشته باشد. از پرکاربردترین پرکن ها، پرکن مایعات است که برای مایعات گازدار، مایعات رقیق و مایعات غلیظ از جمله دستگاه پرکن ماست لیوانی خطی مورد استفاده قرار می گیرد. پرکن مایعات غلیظ، برای پر کردن مواد فراوانی همچون عسل، سمنو، بستنی و یا ماست استفاده می شود.

ماست لیوانی جایگزینی مناسب برای ماست های دیگر

ماست لیوانی جایگزینی مناسب برای ماست های دیگر

 

ماشین سازی آرش سال ها است که در زمینه ساخت و تولید حرفه ای ماشین های پرکن ماست فعالیت می کند و این امکان را دارد که با توجه به نیازهای شما دستگاه مناسب حرفه شما را تولید کند.

 

چرا استفاده از دستگاه پرکن ماست لیوانی خطی رایج است؟

این دستگاه امکاناتی را در اختیار قرار میدهد که استفاده از آن به نفع تولیدکننده است. مهمترین مزیت استفاده از آن، فراهم آوردن شرایط انجام کار بدون دخالت انسانی و به دور از آلودگی محیط است.دومین مزیت این دستگاه، تولید محصول نهایی در حجم بالا و کمترین زمان و با کمترین احتمال خطا است. افزایش تعداد کالای تولیدی با کمترین تعداد نیروی کار باعث میشود تا هزینه نهایی کاهش یافته و سود  بیشتر شود.

هر چقدر که محصول نهایی کیفیت بالایی داشته باشد، اگر به درستی در ظرف ریخته نشود، ظاهر آن  نمیتواند باعث جذب مشتریان شود. دستگاه پرکن ماست لیوانی خطی با حرکت دادن یکنواخت ماست باعث می شود تا موقع تخلیه در ظرف بدون حباب و به صورت یکسان قرار گیرد و ظاهری زیبا و شیک داشته باشد.

 

ماشین سازی آرش تولیدات خود را با چه کیفیتی در اختیار شما قرار می دهد؟

کیفیت و ظرافت دستگاه های صنعتی به خصوص آن هایی که در خط مواد غذایی استفاده می شوند اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل ماشینی که در اختیار مشتری قرار می دهیم کیفیت و کمیت محصول نهایی را تضمین می کند. برخی خصوصیات این دستگاه اتوماتیک شامل این موارد می شود:

  • پلت فرم تمام استنلس استیل
  • نمایشگر لمسی
  • کحرک کانوایر
  • سیستم PLC
  • قابل تنظیم برای ظروف در اندازه های مختلف
  • امکان ایجاد تغییرات با توجه به خواسته های مشتری

برای اطلاع از جزییات ماشین آلات صنعتی تولید صنایع لبنی و یستنی و صنایع غذایی می توانید با متخصصان ما صحبت کنید

 

آیا کار با دستگاه پرکن ماست لیوانی خطی منفعتی دارد؟

ماست از خوردنی های همیشه حاضر سفره ایرانی است. ماست از جمله موادی است که بسیار پرمصرف است. ماست به تنهایی یا مخلوط با میوه ها و سبزیجات مختلف، یا یکی از مواد اصلی غذاها و دسرهای پر طرفداری مثل ته چین، آش دوغ، آب دوغ خیار، خورشت ماست اصفهانی، بورانی ها، کیک و ماست میوه پای ثابت لیست خرید هر خانه ای است.

واضح است که چنین خوراکی پر طرفداری می تواند به عنوان یک شغل، برای هر فردی در هر جایی که ساکن است، سودآور باشد. تولید و بسته بندی ماست با استفاده از دستگاه پرکن ماست لیوانی خطی هم در ظرفیت های کوچک و هم در ظرفیت های بزرگ، گزینه مناسبی است که می توان به آینده آن اطمینان داشت.

با توجه به اینکه ماست، خوراکی حذف نشدنی هر خانه ای است و به تنهایی یا در ترکیب با طیف وسیعی از مواد خوراکی دیگر، محبوب اکثریت افراد است، فرصت کاری مناسبی است که می توان از آن استفاده کرد. این دستگاه می تواند این فرصت را به شما بدهد تا یک حرفه خوب را شروع کنید.

ماست میان وعده دوست داشتنی

ماست میان وعده دوست داشتنی

 

برای خرید دستگاه پرکن ماست لیوانی خطی می توانید از طریق کارشناسان ماشین سازی آرش با امکانات متفاوت و متنوع این دستگاه آشنا شده و مراحل سفارش و خرید آن را به راحتی انجام دهید.

 

مقالات مرتبط:

دستگاه پرکن ماست تک نازل چه ویژگی هایی دارد؟

استفاده از پرکن ماست در کارخانجات صنعتی جهت تولید انواع ماست

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *