انتخاب بهترین قیمت مخازن سه جداره استیل

مخازن استنلس استیل، به طور گسترده در مواد غذایی، نوشیدنی، لبنیات و سایر فرآیندهای تولیدی که پاکیزگی و خلوص اهمیت دارد، استفاده می شود. ضمن آنکه کیفیت استیل استفاده شده در قیمت مخازن سه جداره استیل نقش مهمی را ایفا می کند.

مخازن‌فولاد ضد زنگ، از نظر شکل و اندازه متفاوت هستند. برخی از مخازن می توانند مقادیر کمی مایعات  را تنها با چند لیتر ظرفیت در خود جای دهند، در حالی که برخی دیگر ظرفیت های بسیار بالایی را دارند. در اینجا انواع ظرفیت های مختلف در این مخازن را آورده و قیمت مخازن سه جداره استیل را مشخص کرده ایم. می توانید این محصولات را از ماشین سازی آرش خرید کنید.

مخزن سه جداره یا پروسس تانک

مخزن سه جداره یا پروسس تانک

ظرفیت های مختلف مخازن استیل

مخزن سه جداره استیل ۳۰۰ لیتری:

مخزن سیصد لیتری سه جداره استیل، با ضخامت بدنه سه میلی متر، از ورق استنلس استیل ۳۰۴ ساخته شده و دارای ضخامت عدسی های داخلی  سه میلی متر و ضخامت ژاکت بدنه ۱.۵ میلی متر می باشد. این در حالی است که بدنه بیرونی نیز از جنس استیل ۳۰۴ بوده و با ضخامت ۱.۵ میلی متر طراحی و ساخته شده است.

قیمت مخازن سه جداره استیل در این مدل را از ماشین سازی آرش دریافت کنید. لازم به ذکر است که ارتفاع چهار عدد پایه در این مخزن، ۵۵ سانتی متر می باشد و دارای توان هفتاد پنج صدم و دور الکتروموتور۳۰ دور در دقیق بوده و از نوع گیربکسی با استانداردهای بالا می باشد.

ظرفیت های مختلف موثر در قیمت مخازن سه جداره استیل

ظرفیت های مختلف موثر در قیمت مخازن سه جداره استیل

مخزن‌سه جداره استیل ۵۰۰ لیتری:

مخزن پانصد لیتری سه جداره استیل، دارای ضخامت بدنه و عدسی داخلی سه میلی متر از استیل ۳۰۴ است که ضخامت بدنه ۱.۵ میلی متر داشته و دارای پایه های ۵۵ سانتی متری می باشد. دور الکتروموتور این مخزن، ۳۰ دور در دقیقه و توان آن یک اسب می باشد که مطابق با استانداردهای تعیین شده طراحی و ساخته شده است. قیمت مخازن سه جداره استیل در این ظرفیت، در ماشین سازی آرش، بسیار مناسب است.

مخزن سه جداره استیل ۷۰۰ لیتری:

مخزن هفتصد لیتری سه جداره استیل، با ضخامت بدنه سه میلی متر و از جنس استنلس استیل ۳۰۴ می باشد که ضخامت بدنه بیرونی آن نیز ۱.۵ میلی متر بوده و با ارتفاع پایه های ۵۵ سانتی متری تهیه شده است. در این مدل از مخزن، توان ۱.۵ اسب تعیین شده و دور الکتروموتور ۳۰ دور در دقیقه می باشد. می توانید قیمت مخازن سه جداره استیل در ظرفیت هفتصد لیتری را از کارشناسان ما دریافت کنید.

مخازن استریل از جنس استنلس استیل

مخازن استریل از جنس استنلس استیل

مخزن‌ سه جداره استیل ۱۰۰۰ لیتری:

مخزن یک هزار لیتری سه جداره استیل یا پروسس تانک، از استنلس استیل ۳۰۴ با ضخامت بدنه سه میلی متر تهیه شده و ضخامت عدسی های داخلی نیز ۳ میلی متر در نظر گرفته شده است. ضخامت بدنه بیرونی از مخزن نیز ۱.۵ میلی متر و از جنس استیل ۳۰۴ می باشد که دوام بالایی را در برابر خوردگی دارد. در این نوع از مخزن، دور الکتروموتور ۳۰ دور در دقیقه بوده و توان آن ۱.۵ اسب می باشد. قیمت مخازن سه جداره استیل در مقایسه با دیگر رقبا، در ماشین سازی آرش، مقرون به صرفه بوده و کیفیت بالایی را به خود اختصاص می دهد.

مخزن سه جداره استیل ۲۰۰۰ لیتری:

مخزن دو هزار لیتری و سه جداره استنل استیل، با ضخامت بدنه سه میلی متر بوده و از ورق استیل ۳۰۴ ساخته شده است. این مخزن، دارای ضخامت بدنه بیرونی ۱.۵ میلی متر و ارتفاع پایه ۵۵ سانتی متری می باشد که با توان سه اسب و دور الکتروموتور سی دور در دقیقه طراحی و ساخته شده است. می توانید قیمت مخازن سه جداره استیل را از بخش فروش دریافت کنید.

مخزن سه جداره استیل ۳۰۰۰ لیتری:

مخزن سه هزار لیتری سه جداره استیل با ضخامت بدنه سه میلی متر از استنلس استیل ۳۰۴ تهیه شده است که دارای ضخامت عدسی های داخلی سه میلی متر بوده و بدنه بیرونی آن نیز با ضخامت ۱.۵ میلی متر طراحی شده است. این مخزن دارای الکتروموتور گیربکسی با سرعت ۳۰دور در دقیقه بوده و توان سه اسب را به خود اختصاص داده است. در صورتی که قیمت مخازن سه جداره استیل در ظرفیت های مختلف را نیاز دارید، با کارشناسان ماشین سازی آرش، تماس بگیرید.

 

محصولات مرتبط:

مهمترین ویژگی هایی که در طراحی و ساخت مخازن حمل شیر استفاده می شود

مخازن استیل

مقالات مرتبط:

اطلاعات کاربردی مخزن یک تنی پروسس

انتخاب بهترین قیمت مخازن سه جداره استیل

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *